Články

Arsenal – Barcelona: trefí se oba týmy, vyhrají hosté
article image

22.2.2016

Dokáže někdo zastavit barcelonskou mašinu? Před touto výzvou stojí v prvním osmifinále Ligy mistrů i Arsenal. Jak bývá při jejich duelech zvykem, gólově se prosadí oba týmy, ale výhru budou brát hosté.

Obhájce titulu se dostal do úžasné formy, ofenzivní supertrio Neymar, Suárez, Messi trhá na kusy jakoukoli obranu. Slovutný Messi sice ještě nikdy nepřekonal českého gólmana Petra Čecha, jenže při bitvách s Barcou hrozí Londýňanům pohroma v podstatě od kohokoli. Katalánci jsou momentálně takřka nepolapitelní, španělskou ligu už vedou rozdílem 6 bodů a nezdá se, že by je přece jen těžkopádnější londýnská defenzíva mohla zastavit. Ale pozor, před pěti lety vzájemnou bitvu v play off Ligy mistrů rozhodl pro Katalánce jediný gól. Gunners jsou nevyzpytatelní, jejich ambice sráží velká marodka, ovšem v bráně s Čechem mohou překvapit. Dvakrát si to oba týmy už rozdaly ve vyřazovacích bojích, Španělé šli pokaždé dál po výsledcích 2:2 a 4:1, resp. 1:2 a 3:1. Dá se očekávat, že o góly opět nebude nouze a střelecky se prosadí oba celky. Větší ofenzivní síla hostů se ovšem projeví.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Arsenal - Barcelona 2+Ano 3.07

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip