Články

Argentina - Uruguay: Uhlídají obhájci hvězdný útok?
article image

16.6.201

Dvaadvacet let dlouhé čekání na trofej nezačala Argentina na letošní Copa América řešit šťastně. Po remíze 2:2 s Paraguyaí má nyní před sebou souboj s obhájci trofeje z Uruquaye, kteří ji před čtyřmi roky poslali domů už ve čtvrtfinále.

Argentina

+ skvělý tým hlavně v útoku: Messi, Sergio Agüero, Huguaín, Tévez, Lavezzi

- ztráta bodů hned na začátku turnaje

 

 

Uruguay

+ zkušený tým, který obhajuje trofej

- rozpačitý start, absentující Luis Suárez

 

 

Naváže Uruguay na letošní Copa América na své úspěchy z předcházejících let a ještě jednou ohromí fotbalový svět, nebo už je její výjimečná generace přece jen za zenitem? Hodně o tom může napovědět duel s Argentinou. Duel dvou nejen amerických fotbalových velmocí s řadou hvězd rozesetých po nejslavnějších evropských klubech bude pro obě mužstva druhým zápasem turnaje a v těch prvních ani jedno moc nepřesvědčilo. Uruguayci se mohou alespoň utěšovat tím, že outsidera z Jamajky porazili, byť jen 1:0.

 

Argentinci dopadli mnohem hůř, přestože finalistu z předcházejícího ročníku Paraguay od začátku výrazně přehrávali. Brzy dali dva góly, jenomže pak jako když utne, nechali soupeře hrát a v poslední minutě se jim to nevyplatilo. Obdobné zaváhání si tak borci lační po nějaké trofeji, na kterou jejich čekají od roku 1993, kdy Argentina ovládla právě Copu Ameriku, nemohou dovolit. Kvalitu na to mají dostatečnou, zvlášť v útoku, kde musí kouč Martino řešit, kterou z hvězd nechá sedět. Proti Paraguayi na hřiště poslal samozřejmě Messiho a k němu Sergia Agüera a oba se mu odvděčili gólem. Nakonec to nestačilo, právě v tomhle byli obhájci ve svém úvodním duelu šťastnější, když jim hubenou výhru 1:0 vystřelil Cristián Rodríguez.

 

Argentina dlouhodobě trpí horší defenzivou, doplatila na ni i proti Paraguayi, právě toho bude chtít celek Óscara Tabáreze využít. Ale jak se mu to bez distancovaného Luise Suáreze podaří, je ve hvězdách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Argentina - Uruguay ano 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip