Články

Argentina – Uruguay: Messi přivede domácí k výhře
article image

31.8.2016

Velký návrat krále je tu! Fotbalový bůh Lionel Messi si rozmyslel konec v argentinské reprezentaci a povede svůj tým do těžké kvalifikační bitvy s Uruguayí. Domácí emotivní bitvu zvládnou.

Argentina plakala, když její zhrzený hrdina po fiasku na Copa America ohlásil reprezentační konec. Po apelech prezidenta země i nového kouče Bauzy si ale vše rozmyslel. „Jednal jsem unáhleně, chci své zemi pomoci, jak to jen bude možné,“ vzkázal. A první šanci má proti odvěkým rivalům z Uruguaye na čele s jeho barcelonským kámošem Suárezem. Přestože nad Messiho startem visí kvůli svalovému zranění otazník, nikdo si nechce připustit, že by na trávníku chyběl. „Leo mě zachránil. Kdyby se nevrátil, skončil bych s reprezentací také,“ přiznal jeho spoluhráče Mascherano. I z toho je vidět, jak tým za svým tahounem jde, a hráči i kvůli němu nechají v elektrizující atmosféře na hřišti srdce. Přestože je čeká aktuální lídr jihoamerické kvalifikace, Argentinci porazí soky doma popáté za sebou. A za výhrou půjdou od prvních minut.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Argentina - Uruguay 1/1 2.27

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip