Články

Argentina – Švýcarsko: defenzívy budou dominovat
article image

1.7.201

Měli patřit mezi černé koně MS, teď mají fotbalisté Švýcarska šanci tuto prognózu naplnit. V osmifinále je čeká Messiho Argentina, jeden z největších favoritů na zlato. A bude to urputná defenzivní bitva s minimem gólů.

Papírově není co řešit. Švýcarsko ještě nikdy Argentinu neporazilo, navíc se hraje v Jižní Americe. V kádru protivníka je hvězdný Messi, který dal už čtyři góly a postupně se rozehrává k velkým výkonům. Ale švýcarský trenér Hitzfeld doufá, že právě teď přišel správný čas pro úspěch jeho hochů! Pokud by to vyšlo, postoupil by jeho tým do čtvrtfinále MS poprvé od domácího šampionátu před 60 lety. Argentina naopak usiluje o třetí čtvrtfinálovou účast za sebou. Naději Švýcarsku dávají i matné výsledky soupeře ve skupině, kde sice vyhrál všechny tři zápasy, pokaždé však jen o gól. Navíc veškerá ofenzivní tíha leží na Messim, protože zraněný Agüero si už na MS nekopne, Higuaín s Lavezzim jsou z formy a Di María není schopen seřídit svá střelecká mířidla. Švýcaři budou mít na paměti selhání ze skupiny, kdy dostali od Francouzů pět gólů, a zaměří se na důslednou obranu. Ani Jihoameričané se nepohrnou do zběsilého útoku a budou čekat na svoji šanci. Opatrná šachová partie rozhodně nepřinese žádnou velkou přestřelku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Argentina - Švýcarsko 2,5 - 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip