Články

Argentina – Kolumbie: vykolejí po Neymarovi i Messiho?
article image

26.6.201

Ve skupině senzačně porazili Brazílii a dokázali tak vynervovat hvězdného Neymara, že si už kvůli trestu nezahraje. Fotbalisty Kolumbie teď ve čtvrtfinále Copa América čeká další gigant z Argentiny. Najdou snad recept i na Messiho?

Argentina

+ hvězdný tým, skvělý Messi, hladoví po úspěchu

- problémy v koncovce, tlak

 

 

Kolumbie

+ nepříjemný důrazný fotbal, defenzíva, trpělivost

- slabá kreativita i útok

 

 

Do play off se protáhli jako úplně poslední osmý tým, když v tabulce třetích celků skončili na postupové druhé příčce. Kolumbijci na šampionátu v Chile ani náhodou nepředvádějí žádný superfotbal, v jejich podání je to spíše bojové umění prošpikované šikovnými provokacemi. Díky fungující defenzivní taktice a psychické odolnosti mohou i oni pomýšlet na úspěch, což už koneckonců potvrdili výhrou nad Brazílií.

 

Teď je tu pro Kolumbijce další výzva: dostat se na kobylku hvězdné Argentině a její ikoně Messimu. Fotbalový génius má obrovskou motivaci, vždyť v reprezentačním dresu vyjma olympijského zlata z Pekingu 2008 ještě nikdy nic nevyhrál. „Strašně moc chci vyhrát Copa América. Tato generace si už konečně nějaký velký triumf zaslouží,“ řekl Messi.

Argentinci turnaj začali smolnou remízou s Paraguayí, přestože o poločase vedli 2:0, následovaly těsné výhry 1:0 nad Uruguayí a Jamajkou. Favorit navíc mívá s Kolumbijci potíže, z posledních pěti duelů má bilanci 2-2-1 a pouze 4 vstřelené góly.

 

Znovu se očekává urputný boj s minimem gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Argentina - Kolumbie 2,5 - 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip