Články

Argentina – Honduras: útoky budou zářit
article image

9.8.2016

Přímá bitva o čtvrtfinále! Zatímco Portugalsko už má ze skupiny D jistý postup, o druhém týmu, který půjde do nadstavbové části, se rozhodne právě mezi Argentinou a Hondurasem. A góly budou v klíčové bitvě padat!

Oba soupeři bojující o druhé postupové místo ve skupině C shodně padli s Portugalskem a porazili Alžírsko, ovšem Honduras je díky lepšímu skóre přeci jen ve výhodnější pozici a k jistotě nadstavbové části mu tak stačí i remíza. To Argentina musí zvítězit, jinak půjdou z kola ven! Jihoameričané ale přivezli do Ria velmi dobrý mančaft, jenž by měl klíčový duel zvládnout. Jejich síla leží především ve hře směrem dopředu, kde se spoléhají na Correu z Atlética Madrid, Espinozu z Villarrealu či Simeoneho z Janova. Naopak v obraně nejsou nejpevnější a na turnaji ještě ani jednou neudrželi čisté konto. Také Honduras má problémy v defenzívě (4 inkasované góly), ve dvou duelech ale čtyřikrát skóroval, díky čemuž živí naději na postup do čtvrtfinále. Ani jeden mančaft se nebude snažit betonovat, očekávám góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Argentina - Honduras 2,5 + 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip