Články

Argentina – Chile: Messiho parta těsný duel vyhraje
article image

5.6.2016

Brazilci hráli jen bez branek s Ekvádorem, co ukáže na úvod Copa Ameriky druhý jihoamerický gigant? Argentinci si v těsné bitvě s obhájci titulu z Chile nakonec poradí.

Loňský jihoamerický šampionát hostilo Chile a domácí fotbalisté v bezbrankovém finále porazili právě Argentinu na penalty. Po roce je tu stý ročník soutěže, který poprvé v historii hostí Spojené státy, a oba celky si to rozdají hned v úvodním duelu skupiny D. Je jasné, že na stadionu v kalifornské Santa Claře nebude o vzrušení nouze a očekává se hodně vypjatá bitva. Tu navíc umocňují otazníky nad účastí největší argentinské hvězdy Messiho, kterého po přípravném duelu s Hondurasem trápí bolavá záda. „Doufáme, že bude pro utkání k dispozici, rozhodne se až na poslední chvíli,“ prozradil kouč Martino. I bez svého lídra budou ale Argentinci pořádně hladoví po vendetě. Na Chilany jim to obvykle jde – v kvalifikaci na MS je porazili třikrát za sebou, naposledy v březnu na jejich půdě 2:1. A i tentokrát by to měli dokázat, i když moc gólů asi fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Argentina - Chile 2,5 1/-2,5 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip