Články

Argentina – Brazílie: obrany budou dominovat
article image

11.11.2015

Bitva gigantů tradičně poutá pozornost celého fotbalového světa! Kanárci odstartovali do bojů o mistrovství světa o trochu lépe než jejich úhlavní rival a z Buenos Aires si chtějí odvézt tři body, podaří se jim to?

Extra koření tradičně pikantnímu souboji gigantů jistě přidá fakt, že oba mančafty odstartovaly do kvalifikačních bojů mizerně a nutně potřebují zvítězit! Především Argentinci na tom nejsou dobře, ze dvou duelů získali jenom jeden bod a jsou mimo postupové pozice. Co je ještě více zarážející, svěřenci kouče Martina ani jednou nerozvlnili síť! Do důležitého duelu s Brazílií navíc nastoupí bez zraněných útočníků Messiho, Agüera a Téveze, góly by tak měli střílet Higuaín, Lavezzi či Di María. Brazilci už dokázali porazit Venezuelu (3:1), poté ale padli s Chile (0:2). Před rokem v přáteláku Argentinu zdolali 2:0 a uspět chtějí znovu! Jejich tahoun forvard Neymar hraje v životní formě, táhne španělskou Barcelonu, za níž se o víkendu dvakrát prosadil v utkání s Villarrealem, a proti argentinskému rivalovi se jistě bude chtít předvést v co nejlepším světle. Domácí ale dobře brání a na hvězdného forvarda si dají pozor, očekávám velkou taktickou bitvu, v níž mnoho branek nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Argentina - Brazílie 2,5 - 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip