Články

Apoel – TNS: Kypřané si zastřílí
article image

18.7.2016

Kyperský mistr hraje poháry pravidelně a letos chce navázat na svou předloňskou účast v základní skupině Ligy mistrů. Na půdě velšských The New Saints sice nedokázal zvítězit, utkání ale jasně dominoval a v odvetě převahu již zúročí!

Loni váleli v Evropské lize, předloni dokonce v Lize mistrů. Fotbalisté Apoelu toho mají v pohárové Evropě spoustu odehráno a také letos se chtějí probojovat do hlavní soutěže Champions League. Vstup do předkol sice neměli nejpřesvědčivější, na stadionu v Oswestry proti TNS chtěli zvítězit, ovšem odveta již bude zcela v jejich režii. Velšský outsider sice dokázal s velkým favoritem remizovat, od prvních minut ale byl pod velkou palbou (17 střel Apoelu), kterou přežil jen díky dobrému výkonu gólmana Harrisona a vychýlené mušce hostujících střelců. Odveta bude probíhat ve stejném duchu, tentokrát už ale TNS takové štěstí mít nebude. Apoel zvítězí v handicapu a projde dál!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Apoel Nicosia - TNS 2,5 + 1.66
1.poločas/zápas - Apoel Nicosia - TNS 1/1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip