Články

Anglie – Wales: skórovat budou oba týmy
article image

15.6.2016

Konečně si změří síly na pořádné akci! Ostrovní derby navíc může být klíčové pro postupové plány obou týmů. V relativně otevřeném souboji se gólově prosadí oba celky.

Fotbalisté Anglie a Walesu proti sobě nastupují už 137 let, tentokrát v Lens se však poprvé utkají na velké scéně. A na mistrovství Evropy půjde v duelu skupiny B o hodně, protože bodový zisk bude rázným krokem k postupu do osmifinále. Nováček šampionátu Wales má k tomuto cíli blíže díky úvodní výhře nad Slovenskem, zato favorizovaní Angličané přišli smolně o dva body s Ruskem. Nicméně ať už by úvodní duely skupiny dopadly jakkoli, rivalitu mezi oběma zeměmi by to neotupilo. „Kdo z Angličanů by se dostal do našeho týmu? Nikdo,“ shodli se velšští tahouni Bale a Ramsey a jen tím přilili olej do ohně. „Víme, že Velšané nás nemají rádi. A jestli my máme rádi je? Ani trochu,“ reagoval anglický záložník Wilshere. Vzájemným duelům jasně dominují Angličané, kteří od soka obvykle nedostávají ani branku, tentokrát to ale tak jasné být nemusí, protože ve větší psychické pohodě jsou Bale a spol. Očekává se relativně otevřený fotbal a při kvalitě ofenzivních hráčů na obou stranách by se gólově mohly prosadit oba celky.

Anglie

+ noví hladoví vlčáci tým výrazně oživili, Anglie hraje rychleji, atraktivněji, přitom stále důrazně
- typická ostrovní taktická naivita, technické nedostatky obránců

Wales

+ pevná obrana, ostrovní zarputilost, povzbuzující výhra nad Slovenskem, semknutý tým, který má touhu se zviditelnit... a samozřejmě Bale!
- o Walesu se říká, že je týmem jednoho muže – pokud vygumujete Balea, jsou bezbranní

Předpokládané sestavy

Anglie: Hart - Walker, Smalling, Cahill, Rose - Dier, Alli - Lallana, Rooney, Sterling – Kane
Wales: Ward - Gunter, A. Williams, Taylor, Chester - Richards, Allen, Ramsey, Ledley - Bale, Robson-Kanu

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Anglie - Wales ano 2.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip