Články

Anglie – Portugalsko: Kane ukáže svoji sílu
article image

18.6.201

Hned na úvod si bude muset dát jeden z největších favoritů turnaje mimořádný pozor. Angličané totiž narazí na soupeře, který ukázal svoji sílu v kvalifikaci. Včetně play-off v ní totiž odehrál deset zápasů a všech deset vyhrál.

Anglie

+ ofenzivní síla, vedle kanonýra Kanea ještě Ings a Berahino, výborná kvalifikace

- na posledních šampionátech to byla z její strany bída

 

 

Portugalsko

+ v kvalifikaci jen vyhrávali, výborná ofenziva

- nevyvážený tým, ve výběru hned osm křídelních hráčů

 

 

Pokud by se Anglie ohlédla na minulé dva „malé“ evropské šampionáty, ježily by se současným hráčům vlasy na hlavě. Mizerné výkony a vyřazení hned ve skupině, navíc po výsledcích nehodných kolébky kopané. Jenomže současný výběr na tohle nemyslí, zvlášť když trenér Gareth Southgate má ve svém výběru takové borce, jako je hvězda Tottenhamu Herry Kane, který v této sezoně nastřílel 31 soutěžních gólů. Přitom Kane toho za anglické mladíky odehrál poskrovnu a oni stejně vyhrávali a sázeli jeden gól za druhým.

 

Podobným útočným příkladem jsou i Portugalci. Vždyť v odvetě baráže porazili Nizozemsko 5:4. Hlavně neustále útočit a v obraně to nějak dopadne, tak asi vypadá taktika Rui Jorge. Otázkou zůstává, zda na to tým nedoplatí, zvlášť když Jorgeův výběr přetéká ofenzivními typy. Kdo ale bude bránit?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Ang-Por: Kane H. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip