Články

Anglie – Itálie: první půle přinese remízu
article image

14.6.201

Italové nevyhráli již v sedmi utkáních v řadě, jenže jakmile začne šampionát, pravidelně se stávají jiným mužstvem. Angličané zase na MS postoupili čtyřikrát v řadě ze skupiny. Důležitost startu do turnaje přinese opatrný úvod.

Italové jsou turnajovým mužstvem. I když se jim moc nevěří, dokážou zabrat a překvapit. Naposledy se jim to povedlo na MS 2006 v Německu, odkud si po remíze ve finále v základní hrací době s Francií 1:1 a výhře 5:3 na penalty odvezli už čtvrtý titul mistrů světa. Kouče Cesare Prandelliho před začátkem šampionátu v Brazílii trápí série sedmi utkání bez výhry (6 remíz a 1 porážka). Naposledy Italové zvítězili v září 2013 v kvalifikačním zápase s Českem. Jenže teprve nyní půjde opět „do tuhého“ a v takovýchto situacích Pirlo a spol. dosahují nejlepších výsledků, i když jejich hra často oku fanouška moc neladí. Na Angličany navíc Italové umějí zahrát (z posledních 11 utkání 6 výher a 3 remízy). Svěřenci trenéra Roye Hodgsona mají ještě v čerstvé paměti porážku na penalty ve čtvrtfinále ME 2012. V úspěch na MS věří asi jen v Anglii. Opory a hvězdy týmu Rooney a Gerrard jsou za zenitem a mladíci ještě potřebují sbírat zkušenosti. K přednostem týmu patří defenzíva, zvládnuté standardky a tradiční britská houževnatost. Větší technická vyspělost a propracovaná taktika pak hovoří pro Italy. Úvod duelu bude poznamenán opatrností, rozhodovat se bude po poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Anglie - Itálie 0 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip