Články

Anglie – Island: střelci na bránu moc pálit nebudou
article image

26.6.2016

Zatím předvádějí rozpačité výkony, teď Angličany v osmifinále čekají nabuzení Islanďané. Proti bojovnému soupeři to budou mít těžké a v duelu bude k vidění málo střel na bránu.

Fotbalisté Islandu se chystají na největší zápas ve své historii. Už nyní za sebou mají největší úspěch v podobě postupu do osmifinále mistrovství Evropy, nyní ale věří, že by mohli projít i přes Anglii, v jejíž lize mnoho z nich působí. „Anglická liga je na Islandu to nejpopulárnější. Pro všechny z nás moc znamená, že hrajeme právě proti Anglii,“ řekl útočník Bödvarsson. „Troufnu si říct, že je to největší zápas v naší historii,“ přidal nejzkušenější hráč týmu Gudjohnsen, který právě v Premier League strávil nejlepší roky své kariéry. Anglie ve skupině dvakrát remízovala a Wales porazila se štěstím až gólem v samotném závěru. „Máme problémy se střelbou, ale věřím, že se naši kanonýři prosadí,“ řekl trenér Hodgson. Jaký fotbal obě mužstva předvedou? Islanďané jistě vsadí na bojovnost a smrtonosné brejky, favorit se bude snažit o kombinaci, ovšem v ní zatím chybějí kreativní nápady. Angličané mají na turnaji v průměru pět střel na bránu v zápase, jejich soupeř jen tři. Při důležitosti mače a předpokládané opatrné hře si gólmani nejspíš moc nezachytají...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet střel na bránu - Anglie - Island 8,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip