Články

Angers – PSG: mistr se nezapotí
article image

30.11.2015

Pařížský gigant suverénně vládne francouzské Ligue 1, po patnácti odehraných kolech má na čele tabulky už třináctibodový náskok! Nováček z Angers je nečekaně třetí, ovšem v poslední době se herně trápí a na favorita nebude stačit…

Výkony loni ještě druholigového mančaftu z Angers jsou nejpříjemnějším překvapením letošního ročníku francouzské ligy. Nováček do sezony skvěle odstartoval, v úvodních deseti kolech jenom jednou prohrál a naopak šestkrát zvítězil! Skvělé výkony ale nemohl předvádět do nekonečna a od druhé poloviny října už není tak dominantní. Mírný pokles formy znamenal čtyři zápasy v řadě bez vítězství i vstřelené branky, na vítěznou vlnu se vrátil až o uplynulém víkendu proti Lille (2:0). Nevydrží na ni ale dlouho, rozjetý Paris St. Germain letos body příliš nerozdává a do Angers si jede další triumf, který by jej znovu o trochu více přiblížil obhajobě titulu. Parta okolo Zlatana Ibramihoviče má na kontě třináct výher v patnácti duelech a jen osm inkasovaných branek, vstřelila jich naopak už 37 a je jasně nejproduktivnějším týmem ligy. Domácí naopak velkou palebnou silou neoplývají (průměr 0,93 gólu na zápas), s favoritem prohrají a nevstřelí ani gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Angers - Paris SG 2+Ne 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip