Články

Anderlecht – Rostov: přestřelka pro domácí
article image

2.8.2016

Belgický vicemistr v prvním klání v Rostově dvakrát odskočil do vedení, domácí však vždy dokázali najít odpověď a nakonec se slavným protivníkem plichtili 2:2. Ani v Bruselu by neměla být nouze o góly, navrch budou mít domácí!

Anderlecht je pravidelným účastníkem Ligy mistrů, loni však mezi klubovou elitou kontinentu chyběl a to chce v letošní sezoně napravit! A za splněním svého cíle vykročil solidně, remíza 2:2 z Rostova mu dává velmi dobré šance na postup. V prvním utkání 3. předkola byl střelecky mírně aktivnější než Rostov (střely 14-12) a dvakrát se dostal do vedení, nedokázal jej však udržet. S těžkými pohárovými zápasy ale má celek kouče Weilera spoustu zkušeností a nadějný výsledek před svými fanoušky neprohospodaří. Kádr má kvalitnější než soupeř a směrem dopředu je tradičně silný. Proti Rostovu navíc bude útočit do otevřené obrany, hosté musí minimálně dvakrát skórovat a tak vrhnou všechny síly do ofenzívy. Diváci uvidí přestřelku, úspěšnější v ní budou ale domácí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anderlecht - FK Rostov 1 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip