Články

Anaheim – Vancouver: Kačeři vyučí Kosatky
article image

31.3.2016

Ducks se z katastrofálního vstupu do letošního ročníku dokázali zvednout a vtěsnali se mezi elitní osmičku Západní konference. To Vancouveru brzy skončí sezona, kanadský mančaft jde od porážky k porážce a na Anaheim si nepřijde.

Kalifornský Anaheim prohrál devět z deseti duelů úvodního ročníku a dlouho se utápěl v herní mizérii. Ambiciózní parta okolo kapitána Ryana Getzlafa ale nezpanikařila a nakonec se dokázala vyhrabat ze dna až mezi týmy, které nebudou v nadstavbové části chybět. Do výšin se Ducks vyšvihli díky výraznému zlepšení ve hře směrem dozadu, v průměru inkasují 2,33 gólů na zápas, což je druhá nejlepší bilance v lize! K tomu Anaheim exceluje při hře speciálních týmů - s úspešností 23,6% mají Ducks nejlepší přesilovou hru v NHL a úspěšnost 86,8% v oslabení znamená nejlepší bilanci při hře v početní nevýhodě. Ofenzívu Ducks pak táhnou tradiční lídři Getzlaf (12+49), Perry (32+25) či Kesler (18+30) a proti Canucks by si měli vylepšit statistiky. Vancouver od poloviny března jen prohrává (9x v řadě) a do bitvy s Anaheimem půjde pouhý den po těžkém klání s Calgary. Na Anaheim stačit nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - Vancouver 1 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip