Články

Anaheim – NY Islanders: Kačeři rozdrtí Ostrovany
article image

4.11.2014

Celek z Kalifornie parádně odstartoval a usadil se na čele Západní konference NHL. Na vlastním ledě, kam se vrátil po úspěšném čtyřzápasovém tripu, se mu tradičně daří a fanoušky potěší dalším vítězstvím nad Ostrovany.

Kačeři dlouhodobě patří mezi elitu Západní konference a letos tomu není jinak. Jejich agresivní, důrazný a přímočarý styl opět slaví úspěch. Poslední čtyři zápasy odehráli venku a třikrát v nich zvítězili, padli pouze na ledě St. Louis (0:2). Nyní se po delší době znovu představí svým fanouškům, které chtějí potěšit dalším triumfem! Také Ostrované zahájili sezonu až nečekaně solidně, postupem času jim ale začal docházet dech. V posledních třech duelech ani jednou nebodovali, jen čtyřikrát gólově udeřili a naopak dvanáctkrát inkasovali. Zatímco směrem dopředu umí být Tavares a spol. nebezpeční, v defenzívě mají velké rezervy, jejich průměr 3,54 obdržených branek na zápas je druhý nejhorší v celé NHL. Naopak Anaheim příliš neinkasuje (1,85 G/Z), na čemž má velkou zásluhu skvěle chytající gólman Anderson (1,6 g/z, úspěšnost 94,1%). Ofenzívu Ducks pak táhne první lajna, v níž září obávaný snajpr Perry (11+4) a jeho dvorní nahrávač a kapitán týmu Getzlaf (3+11). Děravá defenzíva Islanders je neuhlídá, Kačeři doma zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - NY Islanders 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip