Články

Anaheim – Nashville: urputná bitva pro Kačery
article image

22.4.2016

Domácí prostředí rozhodně není v této sérii výhodou, vždyť ani jeden tým před svými fanoušky ještě nevyhrál! Do pátého klání se tak jde za vyrovnaného stavu 2:2 a jeho vítěz udělá velký krok k postupu…

Anaheim patřil v druhé polovině sezony mezi nejlepší týmy soutěže, do play off ale vstoupil tragicky, když doma dvakrát prohrál shodně 2:3! Klíčový třetí duel na ledě Predators ale zvládl a dokonce v něm ani jednou neinkasoval (3:0). Povzbuzen prvním triumfem pak ve čtvrtém klání dominoval a výhrou 4:1 vyrovnal stav série. Do nadcházející bitvy, v níž jeden ze soupeřů vybojuje postupový mečbol, tak půjde ve větší pohodě než Nashville, který promarnil slibný náskok a další zaváhání by jej dostalo na pokraj vyřazení. Na náladě mančaftu z Tennessee jistě nepřidá fakt, že mu odešla přesná střelecká muška a v posledních dvou duelech jen jednou rozvlnil síť. A seřídit si mířidla proti nejlépe bránícímu týmu základní části jistě nebude nic jednoduchého… Očekávám další urputnou bitvu, v níž ani jeden ze soupeřů nebude chtít chybovat a v níž tak budou dominovat obrany. Navrch by ale mohl mít Anaheim, jenž doma potřetí neprohraje!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - Nashville 1 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip