Články

Anaheim – Minnesota: Kačeři skolí dalšího soka
article image

28.1.201

Ducks naposledy vyřídili v derby rivaly z Los Angeles 3:0 a po třídenní pauze budou chtít udělat krátký proces také s Minnesotou! V domácím prostředí hrají aktuální lídři NHL skvěle a venku špatně hrající Wild porazí.

Hosté se v Západní konferenci pohybují na hranici postupu do play off, momentálně drží osmou příčku. Většinu bodů sbírají na vlastním ledě, venku se jim naopak vůbec nedaří. Vždyť horší jsou v této statistice v celé NHL pouze Edmonton a Buffalo… A svěřenci trenéra Yeoa si v Anaheimu budou mizernou bilanci vylepšovat jen těžko, na ledě lídra celé soutěže se nevyhrává často. Kačeři doma ve 24 duelech právě probíhající sezony nevyhráli jen třikrát a pouze jednou zůstali úplně bez bodů… Svým agresivním, tvrdým a nátlakovým hokejem Getzlaf a spol. ničí většinu protivníků a Minnesota nebude výjimkou. Tím spíš, když Anaheim rozhodně není oblíbeným protivníkem Wild, prohráli s ním šest zápasů v řadě!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - Minnesota 1 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip