Články

Anaheim – Los Angeles: urputná bitva o postup!
article image

15.5.2014

Kačeři v posledním utkání neproměnili mečbol, na ledě Králů padli 1:2. O nápravu se pokusí doma v sedmém klání a další zaváhání si už nemohou dovolit, poražený půjde z kola ven! Fanoušci uvidí další vyrovnanou bitvu s minimem gólů.

Králům se z rozhodujícího utkání série kolena nerozklepou, pod tlakem hrají dobře. Vždyť v prvním kole prohrávali se San Jose 0:3 na zápasy a v dalších duelech série měli nůž na krku, přesto čtyřmi výhrami v řadě Žraloky odstřelili! A nyní uspěli v další bitvě, ve které jim hrozilo vyřazení – za stavu 2:3 na zápasy porazili silný Anaheim 2:1 a vynutili si rozhodující sedmý souboj, z něhož vzejde druhý finalista Západní konference. Králové opět vsadí na tvrdou hru do těla, perfektní defenzívu a zodpovědnou hru na puku, to jsou jejich hlavní zbraně, kterými frustrují protivníky. A to také předvedli v posledním utkání, v němž dominovali na buly (40:27), v rozdaných hitech (39:35), ubránili všech pět přesilovek Ducks a jejich hlavním tahounů Getzlafovi s Perrym dovolili dohromady jen dvě střely na branku. Kačeři ovšem také velmi dobře bráni a v domácím prostředí bývají silní, o postup se s Kings pořádně poperou! Žádnou velkou gólovou přestřelku ale asi fanoušci neuvidí, v první třetině padne maximálně jedna branka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Anaheim - Los Angeles 1,5 - 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip