Články

Anaheim – Chicago: už třetí prodloužení v sérii?
article image

25.5.201

Tohle je pekelná bitva! Finále Západní konference hokejové NHL mezi Kačery z Anaheimu a Černými jestřáby z Chicaga je srovnané 2:2. Pátý duel v Kalifornii přinese jednomu z týmů postupový mečbol. Půjde opět do vedení Anaheim?

Anaheim

+ hladovější, po 8 letech ve finále konference

- s Jestřáby jim to doma nejde

 

Chicago

+ psychická výhoda, v Anaheimu se jim daří

- v sérii ještě nevedli

 

 

Když první domácí zápas s přehledem vyhráli 4:1, mohlo se zdát, že série bude v režii Kačerů. Jenže následující duel vyhrálo Chicago v prodloužení gólem ze 116. minuty, pak doma padlo 1:2, aby srovnalo stav opět v overtimu, tentokrát »už« v 85. minutě. Zacloumá tento dvojitý úder s hokejisty Ducks? Anebo snad i potřetí v sérii půjdou do vedení a vytvoří si tak za stavu 3:2 mečbol?

 

Každopádně psychická výhoda je aktuálně na straně Blackhawks, kteří si ověřili, že vypjaté a dlouhé souboje zvládají lépe než soupeř. Navíc do Anaheimu jezdí rádi – vždyť letos tam vyhráli tři zápasy ze čtyř, ovládli i jediný loňský duel! To je parádní statistika. Připočteme-li k tomu, že se do formy opět dostávají chicagské hvězdy Toews a Kane, hosté si mohou docela věřit. Minimálně na další prodloužení.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - Chicago 0 3.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip