Články

Anaheim – Arizona: Kojoti poprvé padnou
article image

13.10.2015

Kačeři z Anaheimu dlouhodobě patří mezi elitní celky Západní konference a na tom by se navzdory jejich nevýraznému startu do sezony nemělo nic změnit. Arizonští Kojoti naopak nečekaně válí, ovšem na kalifornském ledu se jim nebude dařit.

Tenhle tým nemá mnoho slabin. Jeho kádr je našlapaný kvalitou a zkušenostmi, praktikuje tvrdý, důrazný a agresivní hokej, kterým dokáže přetlačit většinu protivníků. Nechybí v něm ale ani kreativní a produktivní borci, vždyť sehrané duo z první lajny Getzlaf – Perry sbírá body jak na běžícím pásu. To byla tedy tradice minulých let, v letošních dvou duelech se opory Ducks neprosadily a Anaheim dvakrát těsně prohrál se San Jose (0:2) a Vancouverem (1:2 v prodloužení). Ukořistit premiérový triumf tak zkusí v domácím klání s Arizonou, která naopak zahájila skvěle, když si postupně poradila s Los Angeles (4:1) a Pittsburghem (2:1). Kojoty jako tradičně drží gólman Smith (úspěšnost 97,1%), na ledě Ducks ale bude pod velkou palbou. Potřetí v řadě Anaheim neprohraje, v gólově nepříliš bohatém utkání Kojotům vypráší kožich!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - Arizona 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip