Články

Anaheim – Arizona: Coyotes odjedou s prázdnou
article image

9.11.201

Kojoti po skvělém startu do nového ročníku NHL mírně zvolnili a nyní se herně hledají, naopak domácí Kačeři se po tragickém začátku dle očekávání zvedají. Jejich vzájemné měření sil podle toho dopadne, Anaheim zvítězí!

Jedinou výhru vytěžil z úvodních deseti duelů finalista Západní konference loňského ročníku NHL Anaheim a v ambiciózním kalifornském týmu se bilo na poplach. Tohle nikdo nečekal! Dle předsezónních předpokladů měli Ducks znovu patřit mezi favority na zisk Stanley Cupu, předváděná hra tomu však vůbec neodpovídala. To už je však minulostí, triumf 4:2 nad Nashvillem na začátku listopadu dokázal Anaheim nakopnout a Kačeři se nyní vezou na čtyřzápasové vítězné vlně. Stále to sice není směrem dopředu v jejich podání ideální, vždyť od borců typu Perryho (2+6) a Getzlafa (0+5) se čeká o poznání vyšší produkce, ovšem Anaheim alespoň pořádně zpevnil defenzívu a téměř neinkasuje. Naposledy ovládl derby se San Jose 1:0 a nyní zkusí vynulovat ofenzívu Arizony! Kojoti na startu sezony překvapovali skvělými výkony, postupně jim však začal docházet dech a z posledních čtyř zápasů jenom jednou vyhráli. Gólman Smith už tolik nezáří, celá defenzíva Kojotů si prochází těžším obdobím. Rozjetý Anaheim hosté zastavit nedokáží!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Anaheim - Arizona 1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip