Články

Allertová D. – Suarez Navarro C.: Češka favoritku znovu zaskočí
article image

28.6.2016

Jednou už ji na grandslamu sestřelila, proč by to neměla dokázat i podruhé? Česká tenisová naděje Denisa Allertová na trávě ve Wimbledonu ožila a nepovolí španělské favoritce znovu ani set.

Byla to senzace, když Carla Suarez Navarro padla na loňském US Open v prvním kole s mladou Češkou 1:6, 6:7. Tentokrát už by to asi takový šok nebyl, a to navzdory skutečnosti, že Allertová letos žádné mimořádné výkony nepředvádí. Jenže španělská obranářka také není v nejlepší formě, vypadla z Top 10 a její defenzivní styl navíc na trávě nefunguje. Loni uhrála ve Wimbledonu pouhopouhé dva gamy, předloni jeden zápas. Letos se už v prvním kole natrápila s Číňankou Zhang a teď bude čelit hráčce, která ráda diktuje tempo a je mentálně odolná. Pravda, Španělka se nedávno blýskla postupem do semifinále na trávě v Nottinghamu, jenže Allertová by i tak měla mít navrch. A pokud chytne start do zápasu, je docela dobře možné, že papírové favoritce nedá vůbec čuchnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Allertová D. - Suarez Navarro C. 2:0 5.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip