Články

Alkmaar - Heerenveen: domácí prodlouží svoji bídu
article image

17.12.2013

Nizozemský pohár nabízí letos zatím jen překvapivě průměrnému Alkmaaru šanci šplhnout si u fanoušků. Jenomže jeho současná forma je opravdu špatná a Heerenveen tak cítí šanci na překvapení, čímž by byla i remíza.

Konec už ve 4. kole domácího poháru by bylo něco, co by soupeře Liberce v prvním jarním kole vyřazovací části Evropské ligy ještě víc přidusilo v současné mizérii. Jeden z favoritů nizozemské nejvyšší soutěže neprožívá právě nejlepší období, vždyť v prosinci ještě nevyhrál, ke třem prohrám v Eredivisie přidal jen remízu v utkání posledního kola základní skupiny Evropské ligy. Heerenveen na tom je v tabulce o dvě místa a o dva body lépe než Alkmaar, ale zatímco pro domácí to není nic moc, hosté jsou se svým umístěním vcelku spokojeni a hrají v pohodě. Sezonu obou možná předznamenal jejich vzájemný duel z prvního kola ligové soutěže, na začátku srpna totiž Heerenveen na svém hřišti vyhrál 4:2. Proč by to nyní nemohl připomenout i na hřišti soupeře v poháru?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Alkmaar - Heerenveen 0 3.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip