Články

Alkmaar – Astra: prosadí se oba
article image

26.8.2015

Dvoubrankové vedení jim nestačilo a po porážce 2:3 tak musí doma zvítězit, jinak skončí před branami Evropské ligy. Fotbalisté Alkmaaru jsou ale doma silní a věří, že dvojzápas s Astrou Giorgiu otočí!

Takhle záživný první poločas fanoušci rumunské Astry asi nepamatují. Domácí sice rozehráli důležitou bitvu s Alkmaarem o postup do Evropské ligy mizerně a už po třinácti minutách prohrávali o dvě branky, čtyři minuty před pauzou ale srovnali na 2:2 a v třetí minutě nastavení dokonal jejich parádní obrat Dandea! Vedení 3:2 už si borci z Giurgiu nenechali vzít a zvítězili, dvě obdržené branky na vlastním hřišti ale nejsou výsledkem, s nímž by byli spokojeni. V odvetě v Nizozemsku tak budou hájit těsný náskok a udržet na uzdě nebezpečný Alkmaar nebude nic jednoduchého. S těžkými pohárovými duely ale má Astra spoustu zkušeností, loni se do základní skupiny EL prokousala přes Liberec či Lyon a letos už získala skalpy Inverness a slavného West Hamu! Za úspěchem ji táhnou góly forvarda Budescua (3) či záložníka Boldrina (2), obrana Alkmaaru se bude muset mít na pozoru. Astra je totiž venku hodně aktivní a nebude jen bránit, od začátku loňské sezony vstřelila v každém ze sedmi venkovních duelů EL alespoň jeden gól. Také třetí celek minulého ročníku nizozemské ligy ale disponuje velkou palebnou silou, oba soupeři se prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Alkmaar - A.Giurgiu ne 2.17
Zápas + oba týmy dají gól - Alkmaar - A.Giurgiu 1+Ano 2.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip