Články

Aktobe – Legia: hosté se přiblíží postupu
article image

20.8.2014

Polská Legia polyká velké zklamání, byla totiž kontumačně vyřazena z kvalifikace o Ligu mistrů, ačkoliv skotský Celtic v dvojutkání rozdrtila 6:1! Zlost si chce vybít na kazašském Aktobe a to se jí nakonec opravdu podaří!

Zatímco 2. předkolo Ligy mistrů Legia proti irskému St. Patrick's doma rozehrála rozpačitě (1:1) a musela o postup zabojovat v odvetě (5:0), v další fázi kvalifikace zazářila a smetla slavný skotský Celtic Glasgow (4:1, 2:0). Poláci ale těsně před koncem odvety nasadili do boje hráče v karetním trestu a po kontumaci tak nakonec postoupil Celtic! Hráčům Legie tak zbyly oči pro pláč a místo o miliony z Ligy mistrů budou bojovat ve 4. předkole o postup do základní skupiny Evropské ligy. A los k nim nebyl příliš milostivý, do cesty jim přihrál nevyzpytatelný mančaft Aktobe z dalekého Kazachstánu! Na jeho lavičce sedí kouč Vladimir Gazajev, jenž je pokračovatelem slavného trenérského rodu, jeho otec Valerij sbíral vavříny jako lodivod ruské reprezentace, moskevského CSKA či kyjevského Dynama. Jeho syn dokázal s kazašským mistrem v 2. předkole LM vyřadit Dinamo Tbilisi (3:0, 1:0), v další fázi ale Aktobe nestačilo na Steauau Bukurešť (2:2, 1:2). Rumunského šampiona ale pořádně potrápilo a věří, že také Legii nedá nic zadarmo. Těžit bude z výhody domácího prostředí a sehranosti kádru, jehož většinu tvoří domácí borci, za Aktobe ale válí také několik zahraničních akvizic (Mineiro, Antonov, Primus, Neco, Arzumanyan). Legia je ovšem rozjetá, už proti Celticu ukázala svou velkou sílu a v posledních dvou duelech polské ligy osmkrát skórovala! Na Aktobe si bude chtít vylít zlost po kontumačním konci v LM, kurs na její vítězství je parádní. Stojí za hřích!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Aktobe - Legia Varšava 2 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip