Články

„Akovka“ bez nervů vynesla přes 22 tisíc!
article image

27.11.201

Tiket benešovského tipéra může sloužit jako příklad, jak si vydělat tisíce bez velkých nervů. Musíte se ovšem vyznat ve fotbale a pak není potřeba ani vysoký vklad. Tady tři stovky stačily na nádhernou výhru 22.416 korun!

Když se podíváte na tuto fotbalovou sázenku, možná si řeknete: bože, proč jsem si to taky nedal, vždyť je to tak jasné! Odborník z Benešova si vybral po jednom zápase z devíti evropských lig – zajímavé je, že ani jeden z nejvyšší české soutěže… V pěti tipoval počet gólů nad hranicí 2,5, ve zbývajících pak třikrát jedničku a jednou triumf hostů. Kurzové rozpětí nebylo nijak „riskantní“ – od 1,42 po 2,02.

 

Střelci se ve zvolených mačích činili tak rychle, že ani v jednom případě nemusel tipér trnout do konce utkání. Třeba v belgické lize nasázeli plejeři Brugg Varegemu tři góly už v prvním poločase a v Dánsku padly všechny tři branky ve špílu Nordsjallandu se Sönderjyskem v rozmezí 43. až 49. minuty. Aby výhra nebyla až příliš jednoduchá, napínali benešovského sázkaře jen fotbalisté M ´gladbachu, kteří si vítěznou trefu Raffaela proti Hannoveru schovali až do 84. minuty…

 

Ovšem za tak málo nervů výherní tiket na 22.416 korun rozhodně stál!    

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip