Články

AIK Stockholm – Malmö: remízová první půle
article image

16.7.201

Bitva gigantů okoření 14. kolo nejvyšší švédské soutěže! Vedoucí Malmö se chce po jednoleté odmlce vrátit zpět na mistrovský trůn a vítězstvím na půdě silného AIK může své vysoké ambice potvrdit! Získá cenný skalp rivala?

Suverénně nejúspěšnější švédský mančaft z Malmö dává zapomenout na loňskou nepodařenou sezonu, v níž obsadil až páté místo. Letošní ročník švédské ligy sice zahájil dvěma prohrami v úvodních třech duelech, od čtvrtého kola ale vyhrál devět z deseti zápasů a usídlil se na prvním místě tabulky! Celek z největšího švédského města se k rozletu odrazil díky výrazně zpevněné defenzívě, která během úspěšné série inkasovala pouze pět branek. Směrem dopředu je Malmö vůbec nejlepší z celé soutěže (28 gólů) i díky solidnímu gólovému příspěvku ve formě hrajícího Kjartanssona (8 branek). Loni třetí AIK je aktuálně páté, v posledních sedmi kolech ale neprohrálo a na lídra soutěže si jistě bude chtít vyšlápnout. V domácím prostředí mančaft ze Stockholmu ještě ani jednou nevyšel naprázdno, ačkoliv s bilancí 2 výher a 4 remíz (skóre 8:5) jistě není spokojen. Na Malmö se ale dobře nachystá, první poločas skončí plichtou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - AIK Stockholm - Malmö 0 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip