Články

AIK Stockholm – Djurgarden: hosté odjedou bez bodu
article image

12.8.2014

Slavný celek z hlavního města se po nepřesvědčivém startu do sezony rozehrál k velmi dobrým výkonům a začal dýchat vedoucímu Malmö na krk! Djurgarden naopak vypadl z role a v poslední době nehraje dobře, AIK zvítězí.

V posledních deseti duelech AIK osmkrát zvítězil a prokousal se v tabulce švédské nejvyšší soutěže až na druhé místo. Celek kouče Alma tak výrazně posílil naději na zisk titulu, který mu už od roku 2009 uniká. Během aktuální úspěšné jízdy borci AIK drtí své protivníky ofenzivním fotbalem, v minulém kole doma zdolali 3:1 Gefle a snížil ztrátu na první Malmö na čtyři body. Do souboje s Djurgardenem tak půjde nejproduktivnější mančaft soutěže (38 gólů) ve velké pohodě a další výhrou chce zvýšit tlak na aktuálního lídra. Sezona Djurgardenu si prochází opačným vývojem, po podařeném startu začal hostům docházet dech a momentálně se herně i výsledkově trápí. V posledních čtyřech kolech třikrát prohráli a bodovali jen při remíze s Helsingborgem (2:2). Ačkoliv směrem dopředu nehrají špatně, v obraně pravidelně selhávají a to se jim proti silnému AIK stane osudným!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - AIK Stockholm - Djurgarden 1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip