Články

AC Milán – Sassuolo: prosadí se oba
article image

12.1.2015

Nový rok rozehráli slavným vítězstvím 2:1 na San Siru, nyní se borci Sassuola pokusí triumf zopakovat a postoupit do čtvrtfinále Coppa Italia! Rossoneri ale prahnou po odplatě, v ofenzivně laděném duelu se prosadí oba soupeři!

Milánský gigant už má svá nejlepší léta za sebou, největší hvězdy jej postupně opustily a tomu odpovídají jeho současné výkony. Trenérský novic Filippo Inzaghi, jenž v červenočerném dresu sázel soupeřům jeden gól za druhým, svým svěřencům ordinuje ofenzivní fotbal a Rossoneri se střílením branek problémy většinou nemají, sráží je však mizerná defenzíva, která vyrábí zbytečné chyby a příliš často inkasuje. To se projevilo i v prvním utkání po skončení kratičké zimní přestávky se Sassuolem, v němž AC Milán sice vedl zásluhou gólu Poliho, ovšem nakonec dvakrát inkasoval a vyšel bodově naprázdno. V zatím posledním kole Serie A vedl v Turíně nad tamním FC 1:0, znovu ale neuspěl a bral bod za plichtu 1:1… Dalšího selhání se zkusí v poháru vyvarovat, ovšem Sassuolo nedá svou kůži lacino! V ofenzívě hostů válí reprezentant Zaza, jenž v posledních pěti duelech pětkrát skóroval, do akce by měl být připraven také druhý forvard Sansone. Oba rychlíci budou pro domácí defenzívu znamenat velké nebezpečí, věřím, že se oba týmy gólově prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - AC Milán - Sassuolo ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip