Články

AC Milán – Parma: „Rossoneri“ vítězně zaberou
article image

15.3.201

Milán se ani pod vedením kouče Seedorfa stále nemůže pořadně nastartovat. V pěti posledních soutěžních utkáních čtyřikrát prohrál. Jenže bída slavného klubu nemůže trvat věčně a Parmu doma popáté v řadě zdolá.

Pokud by se měli „Rossoneri“ dostat z výsledkové bídy, Parma by pro ně měla být tím správným týmem. Ne proto, že by se svěřenci kouče Roberta Donadoniho v Serii A trápili, vždyť jsou momentálně šestí s osmibodovým odstupem od Milána. Ale statistika je víc než výmluvná: v minulých třech sezonách obrali Miláňany o jediný remízový bod a porazili je až loni na podzim na svém Stadio Ennio Tardini těsně 3:2, když rozhodující gól dal Marco Parolo ve čtvrté minutě nastavení… Parma pod vedením Donadoniho, který coby hráč zažil radost z mistrovského titulu právě v Miláně, prohrála v lize naposledy 2. listopadu 2013 doma Juventusem 0:1. AC Milán se po vyřazení z Ligy mistrů po dvou porážkách od Atlétika Madrid může soustředit jen na domácí soutěž a svou krizi konečně ukončí. Jednička.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - AC Milán - Parma 1 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip