Články

AC Milan – Fiorentina: budou pálit ostrými
article image

2.11.201

Rossoneri vyhráli jen tři z deseti zápasů a na třetí Juventus už ztrácí propastných 13 bodů. Dopředu nehrají špatně, v defenzívě jsou ale tragičtí. Fiorentina předvádí velmi dobré výkony a střílí mnoho gólů, uvidíme přestřelku!

Mančaft ze San Sira vzpomíná na slavnou minulost, současnost v jeho podání je totiž tristní. Na titul už v podstatě pomýšlet nemůže, vedoucí AS Řím mu v úvodních deseti kolech pláchl na rozdíl 18 bodů. Na třetí místo – poslední postupové do Ligy mistrů – nabrala parta kouče Allegriho třináctibodové manko a bude se muset začít pořádně ohánět, pokud nechce mezi evropskou klubovou smetánkou v příští sezoně chybět. K tomu potřebuje zalepit díry v obraně, což je však běh na dlouhou trať. Zatím pouze dvakrát udržel AC Milan čisté konto a asi ani z utkání s Fiorentinou neodejde s čistým štítem. Hosté jsou šestí a brání solidně, jejich hlavní síla ale leží v ofenzívě, kterou táhne hlavně útočník Rossi, jenž je s 9 góly nejlepším střelcem soutěže. V posledních třech duelech Fiorentina sedmkrát rozvlnila síť a obranu AC Milan bude pořádně prohánět, alespoň tři góly by měly v utkání padnout!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - AC Milán - Fiorentina 2,5 + 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip