Články

AC Milán – CFC Janov: nerozhodná první půle
article image

23.11.201

AC Milán je až desátý, čtyři kola nevyhrál. A teď hostí rozjetý Janov, jenž se po tragickém startu dere tabulkou vzhůru. Osmnáctinásobný italský šampion se konečně potřebuje tříbodově chytit, ale 1. půle skončí remízou.

AC Milán zatím ještě neřeší nelichotivou situaci obligátní změnou trenéra – Massimiliano Allegri na lavičce zůstává, ale už je připraven odchod dlouholetého sportovního ředitele Adriana Gallianiho. To Janované už trenéra vyměnili a zatím si nestěžují: pod Gasperinim, který nahradil Liveraniho, tým třikrát za sebou zvítězil, aniž by inkasoval, na sedmém místě má před AC Milán náskok čtyř bodů. V ohnisku zájmu bude Juraj Kucka, o něhož Milánští již delší dobu usilují. Slovenský reprezentant, bývalý záložník pražské Sparty, dal v minulém kole proti Veroně druhý gól v řadě a i zásluhou tradičně bojovného výkonu dovedl svůj tým k třetímu vítězství po sobě a to v poměru 2:0. Po zahájení ligy, kdy byl na sestup, se nyní CFC Janov pod vedením staronového trenéra Gasperiniho přemístil do horní poloviny tabulky a kousat bude i v Miláně. První poločas vyzní remízově.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - AC Milán - FC Janov 0 2.37

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip