Články

AC Milán – Bologna: gólově hubený zápas
article image

13.2.2014

Zase tápou a jejich fanoušci pukají vztekem. Fotbalisté slavného AC Milán jsou v italské lize až na ostudné 11. příčce a teď doma hosté obranáře z Bologny. Nejspíš to znovu bude obrovská nuda s minimem šancí a s nimi i branek.

Na vedoucí Juventus ztrácejí neuvěřitelných 31 bodů, alespoň na pohárovou Evropu pak sedm. Další zaváhání si Milánští nemohou dovolit! Jenže co s tím, když jsou tak rozložení? Z posledních deseti duelů mají šedivou bilanci 4-3-3, minulý víkend padli v Neapoli 1:3. Bologna je na tom v tabulce ještě hůře, na 16. příčce je nebezpečně blízko sestupovým pozicím. Co tedy čekat od předehrávky 24. kola Serie A? Vyrovnaný a opatrný fotbal. Borci AC se musejí mít na pozoru, na podzim v Bologni zachraňovali remízu 3:3 až dvěma góly v posledních minutách. Z posledních deseti vzájemných duelů hraných v Miláně mají proti soupeři bilanci 5-3-2, což není zrovna povzbudivé. Na San Siru to hráči Bologni většinou zavřou a moc gólů nepadá. Tak to bude vypadat i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - AC Milán - Bologna 2,5 - 2.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip