Články

AC Milan – Ajax: oba týmy vstřelí gól
article image

10.12.2013

Rossoneri se trápí v italské Serii A a ani v Lize mistrů to není v jejich podání žádná velká sláva. S nebezpečným nizozemským Ajaxem svedou klíčovou bitvu o druhé místo ve skupině H, střelecky se prosadí domácí i hosté.

Skupině H jasně kraluje Barcelona, která si v předstihu zajistila osmifinále Ligy mistrů, o druhé postupové místo budou v přímém souboji bojovat na slavném stadionu San Siro domácí AC Milan s nizozemským Ajaxem. Jejich úvodní souboj v Amsterodamu byl hodně vyrovnaný, všechny góly padly těsně před koncem a konečná remíza 1:1 byla nakonec spravedlivá. Také odveta nejspíše nabídne velkou a vyrovnanou bitvu. Domácí se nikam nepoženou, k postupu jim totiž stačí remíza, naopak hosté musí útočit a získat tři body, jinak se play off Ligy mistrů obejde bez nich. Jejich ofenzíva je nesmírně kvalitní, v nizozemské lize svěřenci kouče De Boera vyhráli poslední čtyři zápasy, ve kterých 14x skórovali a také v Itálii by se měli gólově prosadit, přeci jen obrana Rossoneri není nejpevnější. Domácí tak donutí k aktivitě v ofenzívě, prosadit by se měly oba týmy!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - AC Milán - Ajax ano 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip