Články

Aatvidaberg – AIK Stockholm: tři body pro hosty
article image

7.7.201

Švédští vicemistři ze slavného stockholmského AIK letos touží po titulu, kvůli nepovedenému vstupu do sezony už ale nabrali na vedoucí Malmö osmibodovou ztrátu. Aatvidaberg nebude snadným soupeřem, AIK ale zvítězí!

Z prvních šesti kol vytěžili osm bodů při bilanci 2-2-2 a skóre 9:10. Čtyři z dalších šesti zápasů švédské ligy už vyhráli a přiblížili se čelu tabulky, vedoucí Malmö, které loni zvítězilo s pětibodovým náskokem, jim ale stále výrazně uniká. Borci AIK tak musí pokračovat ve zlepšených výkonech, jinak znovu vyjdou naprázdno! Po téměř měsíční pauze budou natěšení na ostrý duel a na Aatvidaberg si budou věřit – vyhráli dva z posledních třech vzájemných duelů. Domácím přišla delší přestávka vhod, po solidním vstupu do sezony jim totiž začal docházet dech a vyhráli jen dva z posledních devíti duelů. A to především kvůli mizerné koncovce. AIK má výrazně potentnější útok (Markkanen, Igboananike, Goitom) a to nakonec velkou bitvu rozhodne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Aatvidaberg - AIK Stockholm 2 2.34

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip