Články

Aarhus – Viborg: trápící se hosté odjedou s prázdnou
article image

22.7.201

V úvodním duelu nového ročníku doma dostali nařezáno 0:4, ve druhém kole dánské ligy jedou fotbalisté Viborgu na půdu starých známých z Aarhusu. A všechny body zůstanou doma.

Fungují jako nerozluční bratři. Před třemi roky spolu sestoupili z nejvyšší soutěže, hned po roce se oba vrátili z druhé ligy mezi smetánku a loni se v ní v poklidu udrželi. Letos by už fotbalisté obou týmů v dánské lize rádi něco ukázali, ovšem start jim vyšel diametrálně odlišně. Zatímco Aarhus vyhrál 2:1 na hřišti Sonderjyske, Viborg dostal na vlastním hřišti nařezáno 0:4 od Nordsjaellandu. Potvrdil tak jen mizérii z léta, kdy prohrál všechny zápasy. Hned před sezónou byl proto pasován za horkého kandidáta sestupu a start do ročníku to jen podtrhl. Co očekávat od dalšího vystoupení? Je pravda, že v poslední době měl při jejich soubojích jasně navrch Viborg, který už šestkrát za sebou s protivníkem neprohrál a vyhrál třikrát v řadě. Tentokrát je ale pohoda jasně na straně Aarhusu, který sérii přeruší a doma vyhraje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Aarhus - Viborg 1 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip