Často kladené dotazy

ČASTÉ OTÁZKY

 

Chci si u vás vsadit, ale nevím jak?

U VictoriaTip můžete sázet dvěma způsoby: 

Anonymně na pobočce, kde Vám obsluha ráda sdělí veškeré informace, vytiskne herní řád či případně vytiskne nabídku sázkových příležitostí. Seznam poboček najdete zde

Na internetu: Z nabídky v levém sloupci či horní liště (Kurzové sázky) si vyberete sport či soutěž, na níž chcete vsadit. Po kliknutí na příslušný kurz se Vám v pravém sloupci objeví tiket s vybranými příležitostmi. Zde rovněž vyplníte částku, kterou chcete vsadit. Okamžitě se zobrazí celkový kurz a výše případné výhry.

Abyste mohli sázet po internetu, je důležitá registrace a vytvoření hráčského účtu.

 

Jak získám svůj herní účet?

Herní účet získáte vyplněním tzv. registračního formuláře. Formulář je potom nutné na pobočce podepsat (není nutné ho nosit s sebou, obsluha si ho vytiskne). Po ověření totožnosti je hráčský účet aktivován. Více čtěte zde 

 

Jak mohu sázet v průběhu zápasu?

V horní části obrazovky kliknete na LIVE sázky a vyberete si událost z příslušného menu. Sázet můžete opakovaně, navíc kurzy reagují na průběžný vývoj daného zápasu.

 

Kde najdu přehled svých sázek?

Po přihlášení na svůj hráčský účet najdete přehledný soupis všech Vašich podaných sázek, 
výherních i proherních tiketů.

 

Kde zjistím výsledek zápasu?

Na hlavní stránce v horní liště Výsledky. Nabídku dál filtrujete podle potřeby.

 

Co je to vstupní bonus?

  • Vstupní bonus získá sázející, který se u Victoria-Tip,a.s. zaregistruje na pobočce nebo na internetu a na pobočce svůj herní účet aktivuje. Na tento herní účet následně vloží vstupní vklad.
  • Výše vstupního bonusu se rovná výši vstupního vkladu na herní účet, maximálně však 10 000 Kč.
  • Každému sázejícímu lze připsat vstupní bonus pouze jednou.

O vstupním bonusu čtěte více zde 

 

Kde najdu nejbližší pobočku?

Na hlavní stránce v horní liště klikněte na Pobočky. Zobrazí se filtr, kde zvolíte buď region v České republice nebo místo podle abecedy. U každé pobočky je uvedena adresa a otevírací doba. Seznam poboček najdete zde

 

Musím v roce 2017 dokládat Victoria Tipu svůj občanský průkaz?

Pokud ještě nejste u Victoria Tipu registrován, nemáte svůj herní účet a chcete tak učinit, tak ano. Stačí však, když si občanský průkaz vezmete s sebou na pobočku Victoria Tipu, kde budete svou registraci dokončovat. V tom se nic nemění oproti předchozímu období ani podle nového zákona o hazardních hrách. Ten platí od 1. ledna 2017 a ukládá všem sázkovým společnostem povinnost doplnit u svých klientů některé chybějící osobní a kontaktní údaje včetně doložení dokladu totožnosti. Pokud naším registrovaným sázejícím již jste, stačí, když požadované údaje vyplníte v  našem registračním formuláři.

 

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip