Bonusy a akce

 

VSTUPNÍ BONUS

1. Vstupního bonusu mohou využít výhradně nově registrovaní sázející, jejichž registrace proběhla řádně dle Herního plánu společnosti Victoria-Tip a.s.
2. Hlavní podmínkou pro získání vstupního bonusu a stanovení jeho výše je vložení prvního vkladu na herní účet (dále jen HÚ).
3. Vstupní bonus je stanoven ve výši 100 % z hodnoty prvního vkladu sázejícího na jeho HÚ.
4. Maximální výše vstupního bonusu je stanovena na 10 000 Kč. V případě, že je první vklad vyšší než 10 000 Kč, zůstává maximální hodnota vstupního bonusu 10 000 Kč.
5. Na další opakované vklady na HÚ se již tato nabídka nevztahuje.
6. Každému sázejícímu může být vstupní bonus přiznán pouze jedenkrát.
7. Vstupní bonus bude sázejícímu připsán na jeho HÚ obratem, ale disponovat s ním bude moci až po splnění podmínek dle bodů 8, 9 a 10. Dispozice se Vstupním bonusem, případně s jeho částí, bude sázejícímu umožněna do 24 hodin od okamžiku splnění všech podmínek stanovených společností Victoria-Tip a.s.
8. Aby sázejícímu byla na jeho HÚ připsána celková hodnota vstupního bonusu je požadováno, aby sázející splnil následující podmínky:
        8.1. uzavřel sázky v celkové hodnotě desetinásobku hodnoty svého prvního vkladu na svůj HÚ.
        8.2. Sázejícímu je umožněno se vstupním bonusem disponovat po částech:
                    A. již po uzavření sázek v hodnotě dvojnásobku prvního vkladu sázejícího na HÚ získává sázející k dispozici 20 % hodnoty vstupního bonusu.

 

 

 

AKTIVAČNÍ BONUS 250 Kč IHNED k dispozici!

 

Dokončete registraci k internetovému sázení a získejte okamžitě 250 Kč. Tato částka bude připsána na Váš herní účet ihned po aktivaci Vaší registrace na kterékoliv z poboček VictoriaTip. Aktivační bonus můžete využít jako vklad do libovolné sázky.

 

 

Ochutnejte skutečný svět sázek VictoriaTip. A pokud byste snad nevyhráli, nic Vás to nestojí. V opačném případě pak bude výhra připsána na Váš Herní účet.

 

                    B. dalších 30 % hodnoty vstupního bonusu bude sázejícímu k dispozici již po uzavření sázek v hodnotě pětinásobku prvního vkladu na HÚ.
                    C. zbývajících 50 % hodnoty vstupního bonusu bude sázejícímu k dispozici po uzavření sázek v hodnotě desetinásobku prvního vkladu sázejícího na herní účet.
9. Všechny sázky musí být uzavřeny registrovaným sázejícím na internetu (včetně Live sázek).
10. Pro výpočet celkové požadované hodnoty uzavřených sázek jsou započteny:
        10.1. pouze tikety, jejichž celkový kurz je po vyhodnocení všech sázek na tiketu minimálně 2:1.
        10.2. sázky v denním maximálním součtu vkladů v hodnotě 2 500 Kč.
11. Pokud nebudou splněny podmínky vstupního bonusu dle bodů 8, 9 a 10 do 100 dnů od prvního vkladu na HÚ, sázející ztrácí nárok na získání vstupního bonusu, případně na jeho dosud nezískanou část.
12. Victoria-Tip a.s. si vyhrazuje právo vstupní bonus kdykoliv odebrat či neumožnit dispozici se vstupním bonusem.
13. Victoria-Tip a.s. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nebo ukončit tuto nabídku či její část.

 

 

Uvedené podmínky čerpání vstupního bonusu vstupují v platnost od 1.2.2017.

 

 

 

Příklad čerpání vstupního bonusu:
  1. Sázející provede první vklad na HÚ v hodnotě 1 000 Kč.
  2. Sázející získává nárok na vstupní bonus ve výši 1 000 Kč.
  3. Po uzavření sázek v hodnotě 2 000 Kč je sázejícímu umožněno disponovat s 200 Kč, které představují 20 % hodnoty jeho vstupního bonusu.
  4. Po uzavření sázek v hodnotě 5 000 Kč je sázejícímu umožněno disponovat celkem s 500 Kč, které představují 50 % hodnoty jeho vstupního bonusu.

Po uzavření sázek v hodnotě 10 000 Kč je sázejícímu umožněno disponovat celkem s 1 000 Kč, které představují 100 % hodnoty jeho vstupního bonusu.

 

* Možnost disponovat vstupním bonusem po částech se vztahuje pouze na sázející, kteří svůj první vklad na HÚ provedli od 20.4.2015 a později.
** Sázejícím, kteří provedli svůj první vklad před tímto datem, bude umožněno disponovat se vstupním bonusem až po vsazení desetinásobku hodnoty prvního vkladu.

 

 

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip