Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Stuttgart: Petkovic - Mladenovic

18.4.2016 thiemos

Andrea Petkovič je na 30. místě. Její letošní výsledky jsou: Brisbane ČF, AO - první kolo, ve Fed cupu prohrála jeden zápas z jednoho. V Dubaji ČF, v Dauhá SF a pak přišel propad. Indian Wells, Miami a Charleston - prohry v prvních kolech, ale to se stává. Nyní o víkendu hrála Fed cup - viděl jsem kus jejího zápasu proti Halepové, kde nakonec prohrála ve třetím setu, ale předvedla výborný tenis. V neděli pak porazila 2:1 Niculescuovou. Andrea umí hrát na všech površích stejně.
Kirsten Mladenovič je na 28. místě a antuka nepatří mezi její oblíbené povrchy. Letos nedosáhla nějak extra výsledků: Na 6ti turnajích vypadla v prvním kole. Na AO se dostala do třetího kola, v Dubaji a v Charlestonu do druhého. Teď o víkendu hrála Fed cup - v sobotu porazila Hoqenkampovou (139. WTA), ale v neděli prohrála s Bertens (96. WTA). Hrálo se to na antuce. 
Zajímavá je H2H, kde Němka vede 3:0, když poslední zápas - před rokem v Miami vyhrála 6:0, 6:2. Dále - velice se mi líbil tenis Petkovičové v zápase proti Halepové. Na antuce Mladenovicová nemá moc zbraní, což potvrzuje její výsledek proti Bertens. Takže já věřím, že Petkovičová před domácími fanoušky porazí Francouzku a postoupí dál. Pokud vás analýza zaujala, vsaďte si na Petkovičovou a fanděme společně!!
Ať se zelená!

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Petkovic A. - Mladenovic K. 1 1.41
0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip