Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Serie A: Lazio - AS Řím

3.4.2016 K0jack

3.4.2016, 15:00

Ač fandím Laziu, ze sázkařského hlediska musím zkusit v Derby della Capitale výhru AS. Osobně mně kurz na hosty velmi překvapil, čekal jsem ho o několik desetin nižší. Pokud vynechám ostudu Lazia v osmifinále Evropské ligy proti Spartě, tak ani v lize to není žádná sláva. Z posledních deseti utkání mají bilanci 3-5-2, což je téměř vyřadilo z bojů o poháry. Momentálně drží 8. místo.

Na druhé straně AS je v parádní formě, za stejný počet zápasů má bilanci 8-1-1 a to prohráli venku na Juventusu a naposled remizovali s Interem Milán. V soubojích o čtvrtfinále LM s Realem taky nehráli vůbec špatně. Velmi se obávám o obranu Lazia, která zraněním De Vrije není vůbec pevná a v některých zápasech je zachraňuje pouze nemohoucnost soupeřů.

Dále bude citelná ztráta Luliče nebo Radua. Poslední výhra Lazia ve vzájemnýách zápasech se datuje na rok 2013 ve finále Coppa Italia, od té doby 3-2-0 pro AS Řím, v letošní sezóně 2:0. 

 

SS Lazio - pravděpodobná sestava: 

Marchetti - Patric, Hoedt, Bisevać, Braafheid - Parolo, Biglia, Milinković-Savić - Candreva, Matri, Felipe Anderson 

 

AS Řím - pravděpodobná sestava: 

Szczesny - Florenzi, Rüdiger, Manolas, Digne - Nainggolan, De Rossi, Pjanić - Salah, Perotti, El Shaarawy 

 

Můj tip: AS Řím

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lazio Řím - AS Řím 2 2.12
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip