Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Rogle - Modo

28.1.2016 Huron

28.1.2016 v 19:00

Zápasy tohoto typu mám velice rád. V utkání jde totiž o hodně, o záchranu. Modo dnes na led Rogle bude muset přijet ofenzivně naladěno, z důvodu, že vyhrát zkrátka musí. Ano, do konce ještě zbývá hodně zápasů, ale pokud by dnes Modo nedokázalo Rogle o body obrat, vypadalo by to s nimi už hodně špatně, protože ztráta by se navýšila na alarmujících 8 bodů a to pro tým, který ve 37 zápasech nasbíral 34 bodů není zrovna malá ztráta.

Tohoto faktu si je Rogle dobře vědomo a je jisté, že právě nováček soutěže se do útoku příliš tlačit nebude. Velkou pomocí mu bude i domácí prostředí, protože Rogle doma nasbíralo většinu bodů doma a navíc Modo venku moc neumí.

Rogle má i výhodu, že má ve svém kádru tahouny. Tým z Angelholmu se hodně spoléhá na Cehlina, Conollyho, Rensfelda a Wannstroma, kteří dali 10 a více branek. Obranu pak řídí Slovácí Graňák a Baranka. Celkově mě malinko překvapuje, že nováček soutěže se nachází ve spodních příčkách, protože tým mám poměrně kvalitní.

Modo je tým, který ale má smůlu. Viděl jsem mnoho zápasů, kdy Modo přehrávalo své soupeře, bylo i daleko nebezpečnějším týmem a přesto padlo. Tým je však takový nijaký. Obrana je sice vystužena fantastickým Kanaďanem Heshkou a nebo Finem Rantakarim, ale v útoku není z čeho brát. Je tam Pettersson, Butler a Lapierre , jenže poslední jmenovaný je momentálně zraněný a veterán P.A. Skroder ho jen těžko nahradí. 

Modo je letos velmi marné. Letos sice oba vzájemné zápasy s Rogle zvládlo, ale to se hrálo na jejich ledě. teď je vše jinak. Dnes Rogle zvítězí a hodně si tím pomůže k záchraně v SHL. 

 

Můj tip: Výhra Rogle

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Rögle - MoDo 1 2.10
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip