Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

PSV - Atl. Madrid

24.2.2016 K0jack

24.2.2016, 20:45

PSV Eindhoven postoupil ze skupiny, kde byl společně s Wofsburgem, Man. UTDs a CSKA Moskva. Byla to poněkud slabší skupina, protože žádný z týmů nemá ani ve své národní lize aktuálně uplně tu nejlepší formu. PSV poněkud překvapivě a leckdy i se štěstím dokázalo vyhrát všechny domácí zápasy a to jim zajistilo postup.

 V kádru PSV najdeme například brankáře Zoeta, obrance Brumu, Willemse a Simona Poulsena. V stredu pola figurují Schaars, Maher, Propper, Guardao nebo také Van Ginkel. V útoku je hlavním tahounem kapitán de Jong, který v 23 ligových zápasech dal 17 gólů. Ten však kvůli svým kartovým prohřeškům nemůže hrát a tím výrazně oslabí svůj tým.

Atletico patří k nejsilnějším týmum Evropy. Bránu střeží spolehlivý Oblak. Z obranců stojí za zmíňku Filipe Luis, Godin, Jimenez či Juanfran. V středu pole operují hráči jako je Koke, Oliver Torres, Gabi, Correa či Saul Niguez a útok táhne Griezmann doplněný Fernandem Torresem.

 

 Hlavní důvody proč věřím Atletiku:

- jednoznačne kvalitnejší mužstvo

- pro domácí bude velký problém nahradit vykartovaného kapitána a nejlepšího střelce de Jonga.

Holanďani hrají často otevřený fotbal a to bude Atletiku vyhovovat, má totiž výbornou obranu a dokáží využít prostor, který se jim na polovině soupeře otevře.

 

Můj tip: výhra Atletika

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - PSV Eindhoven - Atl.Madrid 2 1.90
3.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip