Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

PL: Man.United - Watford

2.3.2016 Huron

2.3.2016, 21:00

Domácí se po nemastných a neslaných výkonech hodně zvedají. Zejména v posledních třech zápasech jim to začlo parádně střlílet - Shrewsbury nastříleli 3 goly, Midjytlandu 5 branek a doma Arsenalu 3 goly. 

Van Gaal je známý tím, že dává šanci mladým hráčům a to se začíná vyplácet. Rashford při svém debutu v Evropské Lize doma dal 2 goly a proti Arsenalu navázal, když se znovu trefil dvakrát a na vítězný přihrál. Ani tolik nevadí, že aktuálně chybí Rooney, Uniteds to tam totiž i bez něj padá. Mají formu a Watford je navíc jejich oblíbený soupeř. Od r. 1999 se oba týmy střetly už 7x a ve všech případech jednak vyhrál MU tedy 7 výher a současně vždy dal min. 2 goly jak doma tak venku. Naposledy se utkali v listopadu a MU venku vyhrál 2:1. Uniteds jsou na vlně a myslím si, že si na soupeři pořádně smlsnou. Vstřelí opět minimálně dva, ale spíše více golů.
 
V záloze je zkušený Mata kterého doplňují Depay, Herrera, vepředu rozjetý Rashford kterého můžou doplnit z lávky Fonsu, Januzaj a další - to vše v kombinaci se snad nejoblíbenějším soupeřem by mělo zafungovat. MU vyhraje a dá alespoň 2 goly. 

Můj tip: Výhra Manchesteru
Vedlejší tip: Výhra Manchesteru v handicapu -1g @ 2,58
 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Man.United - Watford 1 1.60
2.5
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip