Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Paris SG - Chelsea

16.2.2016 Huron

16.02.2016, 20:45

Od loňska, kdy spolu tyto dva týmy hrály naposledy se toho hodně změnilo. Chelsea v lize tápe, odešel tréner Mourinho a v týmu určitě nepanuje úplně dobrá nálada. Zatímco v předchozích letech bychom hledali favorita jasně na straně londýnských Blues v letošním ročníku je situace poněkud odlišná. PSG totiž v lize válí. Vede francouzskou ligu o 24 bodů, neutrpělo ani jedinou porážku a z šestadvaceti zápasů má neuvěřitelné skóre 63:12.

Útočná síla Paříže je ohromná a pokud zápas Zlatanovi, Cavanimu, ale i Di Mariovi domácí zápas sedne, může Chelsea, v prvním dostat pořádně přes prsty. Předpokládám, že Paříž doma potvrdí roli favorita a vyhraje. Mnohem zajímavější se mi ale jeví příležitost týkající se počtu střel na bránu. Ze strany francouzského týmu jich totiž bude nespočet a Chelsea jistě také nějaké přidá. Kurz na více než 9,5 střel za zápas je v tomto případě více než lákavý.

 

Můj tip: +9,5 střel na bránu

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet střel na bránu - Paris SG - Chelsea 9,5 + 1.75
3.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip