Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Novosibirsk - Vladivostok

29.2.2016 Adik02

1.3.2016 14:30

Ledový palác sportu Sibir, kapacita: 7 400 diváků

Záměrně jsem si u tohoto klání počkal na to, jak dopadne čtvrtý zápas ve Vladivostoku a nemýlil jsem se! Jeden zápas se Admirálům urvat povedlo a tak se série vrací do Ledového paláce.  

Poslední zápas příliš krásy nepobral, čemuž odpovídá i počet střel v poměru 17:22. Utkání bylo kouskované neustálým vylučováním a vzájemnými šarvátkami. Novosibirsk nebyl schopen domácím vstřelit ani jeden gól a poprvé od 21 ledna vyšli v zápase naprázdno. Celkově tato série hodně bolí, v utkáních už bylo rozdáno 236 trestných minut, z toho na straně Admirálů 157. Co se přesilových her týká, jsou si oba soupeři rovni, když shodně využili tři, což jistě všichni usoudíme, že na takový poměr vyloučení to příliš mnoho není.

V brance domácích kraluje Saša Salák , jenž odchytal zatím všechny 4 utkání s 96,2% úspěšností a průměrem lehce nad jeden gól na zápas. U soupeře dostal nejprve možnost Nalimov, který ve třech zápasech inkasoval celkem 11x a jeho úspěšnost se tedy pohybuje na 89% úspěšnosti s 3,44 průměrem. Ve čtvrtém zápase tak dostal možnost Bobkov a jak již bylo zmíněno, vyšel z něj s čistým kontem. Dá se proto předpokládat, že šanci dostane i tentokrát.  U Novosibirsku je beze sporu nejúdernější první útočná lajna v podání Shumakov - Shalunov - Sannikov, která už dohromady nasbírala 12 kanadských bodů. Co se Admirálů týká, vyčnívá hlavně 30letý Konstantin Makarov (3+1), rovněž člen první formace.

 

 STAV SÉRIE: 3:1

28.02.  Vladivostok - Novosibirsk 2 : 0 

26.02.  Vladivostok - Novosibirsk 1 : 3 

24.02.  Novosibirsk - Vladivostok 4 : 0 

22.02.  Novosibirsk - Vladivostok 4 : 2

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC DOMÁCÍCH V PO: Shumakov S., Bobrov V. - oba 2 góly

NEJLEPŠÍ STŘELEC HOSTŮ V PO: Makarov K. - 3 góly

ABSENCE DOMÁCÍ: Butuzov V. (útok, 35 zápasů, 5+9). Po zranění v horní části těla.

ABSENCE HOSTÉ: Neuvedeny.

 

ČESKÁ STOPA V ZÁPASE V PO:

Novosibirsk: Alexandr Salák (viz analýza), Vincour Tomáš (útok, 4 zápasy, 0+2)

..........................................................................................................................................

ZÁVĚR: tady si nemyslím, že by měli domácí promarnit svou šanci tuto sérii ukončit. Ve svém svatostánku jsou téměř neporazitelní a zrovna Vladivostoku tady rozhodně pšenka nekvete, když zde zatím nezískal ani bod. Natož šanci o možnost zdramatizovat ještě tohle osmifinále!

Můj tip: Vladivostok (do rozhodnutí)

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Novosibirsk - Vladivostok 1 1.36
3.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip