Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Murray J. /Soares B. - Nestor D. /Štěpánek R

29.1.2016 K0jack

30.1.2016, 10:50

Murray se Soaresem se dali dohromady letos v lednu a ze svých dvanácti odehraných zápasů prohráli pouze jediný - proti dvojici Lopez/Lopez v semifinále turnaje v Douhá.

Nově vytvořená dvojice veteránů, tedy Nestor se Štěpánkem postupovali celým turnajem v Melbourne až podezřele hladce. Nejsou sice žádní ranaři, spíše technické typy hráčů, ale jejich zkušenosti z deblových soutěží jsou obrovské a oba hráči si evidentně navzájem vyhovují. Kanaďan Nestor dokonce prohlásil, že tak kvalitního spoluhráče ještě v karieře neměl. Na jejich straně je obrovská motivace. Vezou se na vlně euforie a jistě chtějí i v tomto věku ještě alespoň jeden grandslam vyhrát. Teď rozhodně nejsou bez šance.

Vzhledem k tomu že Štěpec je obrovský srdcař a na kurtu ve finále jistě nechá duši, věřím, že to dopadne a sen veteránů se stane skutečností. Ostatně kurz je na to velmi pěkný.

Můj tip: Nestor D. /Štěpánek R.

4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip