Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Monte Carlo: Ramos Vinolas - Bautista Agut

11.4.2016 thiemos

Roberto Bautista Agut je na 17. místě a je to Španěl, který umí hrát na všech površích. Letos například vyhrál turnaj v Aucklandu, na AO došel do osmifinále, kde ho vyřadil Berdych v pěti setech, pak vyhrál turnaj v Sofii. Zkrátka Bautistovi se letos daří. Letošní sezónu ještě nehrál na antuce. Loni v MOnte Carlu porazil Beckera a Kohlschreibera, vypadl až s Berdychem. 
Albert Ramos Vinolas je na 50. místě a neumí hrát na ničem jiném než na antuce. Letošní výsledky nic moc. Na AO druhé kolo. Jedině v Quitu, kde došel do SF, když porazil Lajoviče, Rama a Lopeze, pak prohrál s Estrellou. To bylo na antuce. Pak na následujících třech antukových turnajích vyhrál pouze jeden zápas, a to bylo ještě po skreči v prvním setu. Minulý týden hrál v Marrakéši, kde prohrál v prvním kole s Mathieuem 5:7, 3:6. Loni v Monte Carlu uhrál jedno kolo.
Já si myslím, že podle letošních výsledků jasně můžeme říct, kdo je na tom lépe a kdo by měl zápas ovládnout. Je to Bautista Agut. Vše hhraje pro něj - žebříček, forma, zkušenosti s důležitějšími zápasy, obhajuje zde víc bodů, takže má motivaci. Přidejte si Bautistu na tiket!

0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip