Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Monte Carlo: Gaquet - Almagro

11.4.2016 thiemos

Richard Gasquet je na 10. místě ATP a letos v únoru se vrátil po zranění. Hned první turnaj po návratu - v Montpellier vyhrál. V Indian Wells porazil Mahuta a Dolgopolova, prohrál s Čiličem. V Miami porazil Ramose-Vinolase a Paireho, prohrál s Berdychem. Gasquet umí hrát na všech površích. Jeho největší zbraní je všemi uznávaný jednoručný bekhend. Gasquetoa kariérní bilance na antuce je 178 výher a 80 proher. V Monte Carlu má fanoušky, protože je ve Francii.

Nicolas Almagro je na 62. místě ATP a je to výhradně antukář. Letos se mu vydařil turnaj v Buenos Aires, kde došel až do finále, ale jinak toho letos moc nepředvedl. Například na antuce v Sao Paulu prohrál s Monteirem (208. ATP) 0:2 na sety. V Indian Wells s Cervantesem a minulý týden v Marrakěši sice porazil Albota (156. ATP), ale pak prohrál s Garcia-Lopezem 6:1, 3:6, 4:6. Jeho výsledky jsou divoké a nepřesvědčivé. Prohrál s mnohem slabšími soupeři i na jeho oblíbené antuce.

Pro mě jasná volba - zkušenější Gasquet, který na antuce umí zahrát. H2H je 3:3, z čehož první tři zápasy se odehrály do roku 2011 a vyhrál je Almagro. Poslední tři vyhrál Gasquet, nejčerstvější je z loňského roku na antuce v Estorilu, kde vyhrál Richard 6:1, 7:6. Zde očekávám podobný výsledek, Gasquet se bude chtít ukázat před svými fanoušky a bude chtíti vyhrát. Tak si ho hoďte na tiket a fanděte se mnou!!!

Ať se daří :)

0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip